Mikrokraadiprogrammis saab ülevaate andmepõhise lähenemisviisi tähtsusest riskide tõhusal juhtimisel ning uute ärivõimaluste avastamisel. Programmis keskendutakse praktiliste juhtumite analüüsile, mis tagab, et omandatud teadmised on kohe rakendatavad.
Andmepõhise riskijuhtimise mikrokraadiprogramm pakkus tõeliselt põnevaid kogemusi. Selle käigus tutvustati uuenduslikke lähenemisviise, mida sain kohe oma töös rakendada. Programmis mõtestasime erialaekspertide praktilisel juhendamisel akadeemilisi teooriaid, mis võimaldas väga hästi süveneda teemadesse, mis mind kõige enam huvitasid. Mikrokraadiprogramm avardas mu teadmisi, andis mulle vajalikud tööriistad ja enesekindluse, et oma erialal edukamalt toime tulla.
Õppekeel: eesti
Toimumisaeg: (01.11.2024 – 20.06.2025), täpsemad toimumisajad all
Maht: 12 EAP-d
Hind: 1800 eurot
Toimumiskoht: Tartu
Õppevorm: põimõpe
Registreerumine algab: 03.06.2024
Registreerumise tähtaeg: 21.08.2024
Tulumaksutagastus füüsilisest isikust maksjale: jah
Lisateave: Kersti Kurri, kersti.kurri@ut.ee, 737 6313
Lisaks osalevad kõik mikrokraadi õppijad Riskijuhtimise häkatonil. Loe häkatonist täpsemalt altpoolt.
Organisatsiooni juhtidele ja spetsialistidele, kes soovivad paremini kasutada (finants)andmeid riskide juhtimiseks ja organisatsiooni arendamiseks. Finantsjuhtidele ja raamatupidajatele, kes soovivad aidata organisatsiooni juhtimisel kaasa riskide ja äriprotsesside analüüsijate ning juhtkonna andmepõhiste otsuste toetajatena.
Õppejõududeks on pikaajalise praktilise ja akadeemilise kogemusega TÜ õppejõud:
Õpe toimub koostöös Audiitorkoguga ja praktikutega audiitorfirmadest (KPMG, PwC, EY, GT, Deloitte)
Mikrokraadiprogrammi läbinu
Programm koosneb kolmest õppeainest, mis annavad ülevaate äriprotsesside analüüsist ja finantsandmete kasutamisest ning riskide juhtimisest.
Õppeained sügissemestril
Õppeained kevadsemestril (2025 aastal). Tunniplaan valmib detsembris.
Riskide juhtimise aine raames toimub igal aastal ka praktiline Riskijuhtimise häkaton, mis annab osalejatele võimaluse rakendada omandatud teadmisi reaalsetes situatsioonides ja koostöös valdkonna ekspertidega. Loe täpsemalt altpoolt.
Õppetöö toimub koos magistriõppekava „Kaasaegne majandus“ üliõpilastega. Sügissemestri õppeainete toimumisajad leiab õppekava tunniplaanist.
Vastuvõtu eelduseks on bakalaureusekraad või sellele vastav haridustase, vähemalt viieaastane töökogemus ning motivatsioonikiri. Palume motivatsioonikirja sisestada kursusele registreerumisel väljale „täiendav info või küsimused seoses koolitusel osalemisega“.
Palun vastake motivatsioonikirjas järgmistele küsimustele.
1) Milline on teie eelnev haridus?
2) Milline on teie töökogemus?
3) Miks soovite mikrokraadiprogrammis õppida?
Vastuvõtuotsus tehakse hiljemalt 30. augustil 2024. Kohtade arv on piiratud.